^ Do góry

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Są wydarzenia w historii szkoły, które otwierają lub zamykają kolejne jej rozdziały. Do tych wydarzeń niewątpliwie należy uroczystość zakończenia roku szkolnego. W naszej placówce rozpoczęli ją uczniowie, którzy pod czujnym okiem Pani Jolanty Olędzkiej, przygotowali ciekawą część artystyczną, składającą się z humorystycznego montażu. Po przedstawieniu, głos zabrała Pani Dyrektor Teresa Jachimowicz, która rozdała wychowankom świadectwa szkolne, podziękowała wszystkim zebranym za ciężką, ale owocującą sukcesami całoroczną pracę oraz życzyła uczniom i pracownikom placówki radosnych i pełnych przygód wakacji.

Bardzo miłym akcentem, kończącym bieżący rok szkolny, było wręczenie przez wychowanków plakatu-podziękowania dla Pani Grażynki Cichockiej, odchodzącej na zasłużoną emeryturę.

 

 

Mecz rewanżowy

W upalne popołudnie 8 czerwca 2014r. na boisku Zespołu Szkół w Wierzbnie rozegrane zostało spotkanie  rewanżowe Wierzbno (ministranci) - Jaworek (wychowankowie MOW).  Mecz, w którym sędziował p. Sławomir Laskowski, zakończył się zwycięstwem po stronie naszych wychowanków z wynikiem 8 : 2. Nasi podopieczni znacznie przewyższali drużynę ministrancką zgraniem i dobrymi podaniami. 

Organizatorem spotkania był nasz duszpasterz i wielki przyjaciel, proboszcz parafii Wierzbno, ks. Kazimierz Jóźwik.

                      Wychowankowie i wychowawcy    

  Młodzieżowego Ośrodka  Wychowawczego w Jaworku

                 pragną wyrazić gorące podziękowania

                     dla Człowieka o Wielkim Sercu,

                       Księdza Kazimierza Jóźwika

  za współpracę, życzliwość, modlitwę, poświęcony czas,

  dzielenie się wiarą i pomoc w szukaniu drogi do  Boga.

 „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to,  czym dzieli się z innymi.”                    Jan Paweł II

 

„Wejdź w tę muzykę…”

5 czerwca wychowankowie naszej placówki wybrali się do MDK w Mińsku Mazowieckim na koncert poezji Grzegorza Przemyka. Uczniowie mogli nie tylko posłuchać przepięknych interpretacji liryków młodego poety, ale także zapoznać się z jego biografią, którą przedstawiła zebranym słuchaczom, autorka książki poświęconej Przemykowi.

Po wystąpieniu wokalistów, wychowanek naszej placówki Daniel Kolec zaprezentował licznie zgromadzonej widowni, swój beatboxowy numer.